{ WAKACJE 2023 }

Witamy Państwa w naszym czwartym, najnowszym obiekcie z domkami - Summer Camp Sarbinowo. Otwarcie 30 czerwca 2019 r. Domki Summer Camp Sarbinowo zlokalizowane są blisko morza - zaledwie 230m dzieli Państwa od zejścia na plażę. Każdy domek wyposażony w klimatyzację. Czeka na Państwa strzeżona w sezonie wysokim, szeroka i piękna piaszczysta plaża, z zejściem po schodkach lub zjazdem dla wózków. Dojście zajmuje 5 minut. Nasz obiekt ukierunkowany jest tylko na Rodziny z dziećmi.

WIĘCEJ

ATRAKCJE - SARBINOWO SUMMER CAMP
Atrakcje czekające na Państwa w sąsiedztwie Domków nad Morzem DZIEDZIC Sarbinowo.
Nie bez powodu na miejsce naszej drugiej lokalizacji wybraliśmy urocze SARBINOWO. Idealne na rodzinny wypoczynek. To miejscowość nadmorska oddalona 7 km. od Mielna licząca około 500 stałych mieszkańców. Jest to typowa miejscowość letniskowa. Pierwsze wzmianki o Sarbinowie pochodzą z dokumentów z 1309 r. Przed laty leżało ponad 1,5 km. od brzegu morza.

WIĘCEJ

 Adres:

Domki Summer Camp
Jolanta Wyderka, Piotr Paweł Dziedzic
ul. Plażowa 9, 76-034 Sarbinowo
woj. zachodnio-pomorskie
e-mail: summercamp@domkidziedzic.pl
www.domki-nadmorzem.net.pl
tel. 881 002 820 w godzinach 10:00 - 18:00
(uwaga: bardzo prosimy o prawidłowe wpisywanie naszego numeru telefonu, często wpisywany jest błędny i uniemożliwia Państwu kontakt z nami)

Dane do przelewu:
Piotr Dziedzic
43-360 Bystra, ul. Kręta 28
Bank PKO BP
Nr konta: 44 1020 1390 0000 6202 0491 3002
Kod BIC (Swift) wymagany tylko przy przelewach z zagranicy: BPKOPLPW
IBAN wymagany tylko przy przelewach zagranicznych - należy wprowadzić litery PL przed podanym wyżej numerem konta

Warunkiem rezerwacji jest wpłata w dniu rezerwacji zaliczki 30% wartości pobytu i przesłanie potwierdzenia wpłaty.
W tytule wpłaty prosimy wpisać SARBINOWO PLAŻOWA (to ważne!), datę pobytu od do, nazwisko i nr telefonu, ilość osób, nr domku

Pozostałą kwotę rozliczacie Państwo GOTÓWKĄ w dniu przyjazdu przed zakwaterowaniem lub przelewem na powyższe konto na 3 dni przed przyjazdem. Nie dysponujemy terminalem płatniczym.

REGULAMIN

uwaga: od sezonu 2022 wprowadzono następujące zmiany w regulaminie:

parking wewnątrz obiektu płatny 50 zł za tygodniowy pobyt, parking na zewnątrz wzdłuż obiektu bezpłatnie
dopłata do każdej następnej osoby powyżej czterech wynosi 30 zł/dobę przy pobytach 5-7 dób lub 50 zł/dobę przy pobytach krótszych niż 5 dób

+ do kosztów pobytu doliczana opłata za media wyliczana na podstawie zużycia prądu 1 zł/kW (licznik w każdym domku, średni przykładowy koszt zużycia przez gości kształtuje się od 5 do 9 zł/dzień)

koszt prania 15 zł

zapytanie o:

Sarbinowo Plażowa 9


Wyślij
(przesuń strzałkę)