Atrakcje czekające na Państwa w sąsiedztwie Domków nad Morzem DZIEDZIC Sarbinowo
Nie bez powodu na miejsce naszej drugiej lokalizacji wybraliśmy urocze SARBINOWO. Idealne na rodzinny wypoczynek. To miejscowość nadmorska oddalona 7 km. od Mielna licząca około 500 stałych mieszkańców. Jest to typowa miejscowość letniskowa. Pierwsze wzmianki o Sarbinowie pochodzą z dokumentów z 1309 r. Przed laty leżało ponad 1,5 km. od brzegu morza. Przed pierwszą wojną światową groziła wsi zagłada, pochłonięcie przez morze. W 1910 r. postawiono kamienno - betonowy mur oporowy długości około 1 km wzdłuż plaży, co powstrzymało dalsze niszczycielskie działanie fal morskich. Atrakcją turystyczną we wsi jest neogotycki kościół z 1856 roku. Wzniesiony w XIX wieku na miejscu zagrożonej konstrukcyjnie średniowiecznej świątyni. Zbudowany na planie ośmiokąta z wysoką wieżą może się poszczycić wspaniałymi witrażami w ostrołukowych oknach. Znajduje się tuż przy wjeździe do miejscowości Sarbinowa. Ale Sarbinowo to przede wszystkim wypoczynek, ogromna gościnność i sympatia mieszkańców, piękne szerokie plaże, wspaniała promenada – deptak wzdłuż plaż z licznymi pełnymi uroku kawiarenkami, restauracjami, cukierniami, oczywiście z widokiem na morze.

Ogrody tematyczne Hortulus w Dobrzycy www.hortulus.com.pl
Informacja: tel. 94 318 13 18, 602 610 041 / 602 398 177
3,5 km na północ od trasy nr.11 Koszalin - Kołobrzeg
16km od naszego obiektu /dojazd około 20 minut/
20 km od Koszalina
Godziny otwarcia Ogrodów Hortulus: kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień czynne poniedziałek - sobota: 9.00 - 19.00, niedziela i święta: 10.00 - 18.00.
Godziny otwarcia Ogrodów Hortulus Spectabilis z labiryntem i wieżą widokową czerwiec - wrzesień 2015 r.:
Czynne codziennie od wtorku do niedzieli od 10:30 do 17:30 (ostatni goście mogą wejść na teren ogrodów o godzinie 17:00). Uwaga! Czas pracy Ogrodów Hortulus Spectabilis labiryntem i wieżą widokową od wtorku 07.07.2015 r. zostanie wydłużony do godziny 20:00.
Kasa w Ogrodach Hortulus Spectabilis będzie czynna do 19:15.
Ogród będzie czynny od wtorku do niedzieli w godzinach 10:30 – 20:00 (w poniedziałki nieczynny)
W poniedziałki Ogrody Hortulus Spectabilis są zamknięte.
W Ogrodach Hortulus Spectabilis czynna jest kasa, w której do 16:45 można kupić bilet pakietowy na dwa ogrody. W przypadku planowanego zwiedzania dwóch ogrodów w pakiecie i przyjazdu do Dobrzycy po godzinie 15-stej prosimy zaczynać zwiedzanie od Ogrodów Hortulus Spectabilis. Codziennie do godziny 19:00 a w niedzielę do 18:00 czynne są Ogrody Tematyczne Hortulus oddalone od Ogrodów Hortulus Spectabilis o 2 km. Prosimy śledzić terminarz otwarcia ogrodów na bieżąco, ponieważ godziny i czas pracy może ulec zmianie.
Hortulus to 28 ogrodów tematycznych o powierzchni 4 hektarów tworzonych z pasją od ponad 20 lat. Wśród nich znajdziemy te związane z określonym środowiskiem, założenia ogrodowe podporządkowane stylom poszczególnych kultur oraz Ogrody Zmysłów. Krajobraz ogrodów urozmaicają oryginalne głazy, stawy i oczka wodne a całości dopełniają starannie wkomponowane malownicze mostki, altany, rzeźby i inne elementy architektury ogrodowej. W skład kompleksu wchodzą również: Caffebar Barwinek, Centrum Ogrodnicze, Szkółka roślin ozdobnych oraz Market "Ogród i Galeria".Ogrody można zwiedzać codziennie, indywidualnie lub grupach z przewodnikiem lub bez. Aktualne ceny biletów, godziny otwarcia oraz więcej informacji na stronie www.hortulus.com.pl
Na terenie ogrodów ze względu na konfigurację terenu, wąskie ścieżki, kamienie i skały nie możliwości poruszania się z wózkami dziecięcymi i inwalidzkimi. Rodzicom z małymi pociechami doradzamy nosidełka, liczne ławeczki na terenie ogrodów i miejsca odpoczynku pozwolą na spokojne spędzenie czasu w tym uroczym miejscu. Obowiązuje zakaz wejścia do ogrodu z psami , które można zostawić w wyznaczonym miejscu.
Nowość: wieża widokowa i labirynt czynne od lipca 2014 roku! Nowy zespół ogrodowy z atrakcją - największy na świecie labirynt grabowy z 20m wieżą widokową. Polecamy!
Latarnia morska w Gąskach. Uwaga: w sezonie 2017 trwa przebudowa drogi w kierunku Gąsek
Latarnia powstała w 1878 roku. Została zbudowana z czerwonej cegły. Dolna część o posiada przekrój ośmiokąta, a wyżej koła. Jest to druga pod względem wysokości latarnia morska w naszym kraju. Do 1927 roku, posiadała naftową soczewkę Fresnela II klasy, a światło widoczne było z odległości 18 Mm, potem zainstalowano oświetlenie elektryczne. Przerywane światło uzyskano dzięki trzem przesłonom obracanym przez mechanizm zegarowy. w 1933 roku założono plomby na pęknięte fragmenty latarni. Po II wojnie światowej latarnia rozpoczęła działalność w 1948 roku. Obecnym źródłem światła jest soczewka Fresnela pierścieniowo - bębnowa z 1500 W żarówką. Wysokość latarni to 50 metrów, a światło jest dostrzegane z odległości 23,50 Mn czyli ok. 44,50 km.
Obecnie latarnia przystosowana jest do zwiedzania, a teren wokół jest doskonale zagospodarowany pod względem turystycznym. Latarnia morska w Gąskach, tel. 094 316 55 24, 604 803 266
Uwaga: codziennie z Sarbinowa z pętli autobusowej w centrum do Latarni w Gąskach kursuje taxi melex - tel. 608 132 588. Koszt 7,50 zł/osobę dorosłą, 5 zł/dziecko do lat 7. Wyjazd o pełnej godzinie. Taxi melex kursuje co godzinę (czasem przy dużej frekwencji co pół godziny). Również w trakcie przebudowy drogi do Gąsek melex kursuje.
Wycieczka do Kołobrzegu - warto!
Kołobrzeg, oddalony od Sarbinowa o 33km to zdecydowanie największy kurort Pomorza Zachodniego. Łatwy dojazd DK11 zabierze Państwu niecałe 30 minut. Co roku miasto przyciąga licznych turystów, którzy przyjeżdżają tutaj na wypoczynek, a także w celu podreperowania swojego zdrowia (Kołobrzeg ma status uzdrowiska i słynie ze źródeł solankowych i kopalni borowiny).
Największą atrakcją miasta jest oczywiście plaża. Nie jest ona bardzo szeroka, ale za to czysta i właśnie „odrestaurowana”.
Przy plaży w Kołobrzegu znajduje się betonowy deptak nazwany Aleją Nadmorską. Tutaj znajduje się maszt upamiętniający „zaślubiny z morzem”. Ważną atrakcją jest tutejsze molo, które ma długość 220 metrów i zakończone jest trójkątnym pomostem. Będąc w Kołobrzegu koniecznie trzeba również odwiedzić tutejszy port. Oprócz ważnych funkcji przeładunkowych, pełni on także funkcje turystyczne. Tutejsze statki oferują krótkie rejsy wycieczkowe, a także stałe połączenia z Danią (miasto Nexo). Od 2005 roku na pobliski Bornholm możemy udać się gruntownie wyremontowanym katamaranem pasażerskim Jantar tel. biuro armatora tel. 94 352 89 20.
Warto skorzystać z wygodnej wycieczki melexem Summer Car kursującym codziennie z portu i zwiedzającym najatrakcyjniejsze miejsca Kołobrzegu tel. 519 052 987. Koszt około 30 zł/os.
Szczególna atrakcja dla dzieci - rejs statkiem torpedowym z portu tel. 669 181 661.
Pamiętajmy, że wieczorem kołobrzeska plaża jest równie piękna, nie brakuje także barów i restauracji, w których możemy wypić i zjeść coś naprawdę dobrego.
Jeśli czas pozwoli warto odwiedzić kołobrzeskie Muzeum 6D "Maszoperia" przy ul. Rodziewiczówny 15 (Promenada przy Ośrodku Kielczanka Albax) tel 94 716 22 44 www.muzeum6d.pl
500m2 malowideł w technice 3D, eksponaty na wyciągnięcie ręk i efekty specjalne. Muzeum to skarbnica najpiękniejszych bajek. Wszystkimi zmysłami doświadczycie tu wspaniałych wrażeń. Muzeum zabierze Was w podóż do świata rybackich maszoperii, dzięki czemu poczujecie się jakbyście byli w centrum wydarzeń, które miały miejsce 100 lat temu na nadbałtyckich plażach. Bilety w cenie - normalny 20 zł/os., ulgowy 15 zł/os. Dzieci do lat 3 bezpłatnie. Czynne codziennie od 10:00 do 18:00 (w wakacje do 22:00)
KAWIARNIA OBROTOWA - ARKA MEDICAL SPA KOŁOBRZEG tel. +48 94 353 21 81
Przy okazji wycieczki do Kołobrzegu warto odwiedzić kawiarnię obrotową! Na najwyższym, jedenastym piętrze Arki znajduje się wyjątkowe miejsce - obrotowa kawiarnia widokowa Eleven Club. Dzięki wysublimowanemu klimatowi znajdziemy tu chwilę wytchnienia, kosztując specjałów lokalu, takich jak wspaniałe ciasta, lody oraz desery opatrzone wyborną atmosferą.
Przyjemność z doznań podczas picia aromatycznej kawy dodatkowo potęgują wspaniałe widoki - panorama miasta i Bałtyk w całej swojej okazałości.
GODZINY OTWARCIA: niedziela - czwartek 10.00 - 21.00, piątek - sobota 10.00 - 22.00
Adres: Arka Medical SPA ul. Sułkowskiego 11 78-100 Kołobrzeg Dojazd od strony ulicy Przesmyk
Współrzędne do nawigacji GPS N 54° 11 18,3129 E 15° 36 30,2366
tel. +48 94 353 21 81
Park Wodny Koszalin www.aquapark.koszalin.pl - ul. Rolna 14 75-436 Koszalin (kierunek wyjazd na Gdańsk)
Park Wodny Koszalin to przede wszystkim miejsce rozrywki, sportu i rekreacji. Zapewnia gościom moc atrakcji, z których będą mogli korzystać zarówno dorośli, młodzież jak i dzieci. W strefie rekreacyjnej można skorzystać z sześciu basenów, w tym dwóch w strefie zewnętrznej, z których jeden czynny będzie przez 12 miesięcy w roku. W basenie dodatkowo będzie można skorzystać z masażu karku i masaży ściennych oraz 6 leżanek z masażem powietrznym. W części wewnętrznej natomiast znajduje się: basen pływacki, basen do nauki pływania, basen dla dzieci głębokość, basen rekreacyjny wewnętrzny. Ponadto w części rekreacyjnej: leżanki basenowe, sztuczna rzeka, wodospady rurowe, gejzery powietrzne, jacuzzi, ścienne masażery. W strefie dziecięcej maluchy będą korzystać również z wielu atrakcji min. zjeżdżalni, zabawek wodnych, a na zewnątrz z bezpiecznego placu zabaw. Ponad to w strefie mokrej jest możliwość zorganizowania urodzin naszych pociech w specjalnie do tego przygotowanych salach. Dla klientów oczekujących mocniejszych wrażeń mamy w ofercie 6 zjeżdżalni: Anakonda
Anaconda czarna dziura, Turbo, Anaconda Z, Cebula, Rodzinna. Spragnieni ciszy i spokoju będą mogli skorzystać z bogatej oferty Strefy SPA w której znajdują się: łaźnie – solankowa, parowo-błotna, sauny – fińska, ziołowa, do rytuałów, zewnętrzna, kabina infrared, strefa jaccuzi, bicze szkockie, słoneczna łąka, grota solna, grota lodowa
wypoczywalnia z tarasem I sześcioosobowym jacuzzi. W Parku Wodnym Koszalin każdy znajdzie coś dla siebie, nie zabraknie tu atrakcji i… wody. Nad jej parametrami czuwać będzie Daisy czyli zintegrowany system Dryden Aqua zapewniający krystalicznie czystą i zdrową wodę w basenach dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii zapewniających odpoczywającym 100% bezpieczeństwa. Zastosowanie innowacyjnego systemu oczyszczania wody zapewni jej krystaliczną czystość, możliwie najniższe zużycie chloru przez co ten będzie praktycznie niewyczuwalny i co bardzo ważne dzięki systemowi Daisy aquapark jest w stu procentach bezpieczny w szczególności dla alergików.
Baseny rekreacyjne czynne od 9:00 do 22:00. Telefon do kas i Biura Obsługi Klienta 94 721 60 06.
Western Park
Wizyta w WESTERN PARK ma charakter edukacyjno - rozrywkowy. Uczestnicy oprócz zabawy zdobywają wiedzę o plemionach Indian oraz trudach, jakie znosili pierwsi osadnicy na Dzikim Zachodzie. Zwiedzają Western Park oglądając tipi (namioty indiańskie), wysłuchują krótkiej historii, oglądają oryginalne stroje oraz narzędzia codziennego użytku. Obsługa w oryginalnych indiańskich i kowbojskich strojach fantastycznie wpływa na dziecięcą wyobraźnię. Na terenie Western Parku znajduje się m.in. trampolina, plac zabaw oraz równoważnia indiańska. Organizowane są tu zabawy, gry oraz nauka tańca kowbojskiego....
Więcej na: http://www.westernpark.com.pl/ustronie.html
Informacja: tel. kom: 785 990 666 czynne codziennie od 10:00 do 18:00
Adres: ul. Kolejowa 78-111 Ustronie Morskie
Ustronie Morskie oddalone są od naszego obiektu o 21km. Łatwy dojazd DK11 zajmie Państwu około 20 minut.
KITESURFING - szkolenia http://www.alewieje.pl/
Rezerwacje i informacje: info@alewieje.pl +48 607 460 071
Szkolenia w zalezności od kierunku wiatru odbywają się w Unieściu, w Dąbkach, na Jeziorze Bukowo, na Jeziorze Jamno. Dojazd – znajdziesz nas w siedzibie Wakepark Koszalin, przy Zalewie "Wodna Dolina" w Koszalinie, ul. Sybiraków 75-708.
JAZDA KONNA - stadnina w Sarbinowie
10 minut od naszego obiektu znajduje się stadnina koni. Szkółka jazdy konnej oraz zajęcia z hipoterapii prowadzone są przez wykwalifikowanego instruktora hipoterapii.Ponadto na posesji jest dużo różnego rodzaju zwierząt- konie,kozy,owce,osły,króliki,koty oraz ptactwo ozdobne. Dla najmłodszych są koniki polskie-Nuka i Nadzieja oraz haflingery - Baja i Bajadera.Szefem stada jest klacz wielkopolska - Gracja.Całego towarzystwa pilnują pieski-Dżoker / owczarek niemiecki /,Sonia /szpic niemiecki-miniatura / oraz Morelka - często nazywana przez Gości Modelką- /wielorasowiec/. Koty to; Luna /szefowa /,Smerfetka,Rambo,Murzyn i Rudi oraz owieczki-Baśka i Balbina.
AKTYWNA PLAŻA - AEROBOKS I ZUMBA NA PLAŻY W KAŻDĄ SOBOTĘ
Mariusz Koperski wspólnie z Samorządowym Centrum Kultury w Sarbinowie zaprasza w każdą sobotę bieżącego miesiąca, począwszy od 09 lipca, na aeroboks. Zajęcia te odbywać się będą na plaży, przy promenadzie od ul. Leśnej. Każda osoba lubiąca aktywność fizyczną będzie mogła od 10 do 12 godziny, a 30 lipca aż do13 godziny z Mariuszem Koperskim spróbować swoich sił w zajęciach fitness – aeroboksie. Celem projektu pn. Aktywna Plaża jest propagowanie wśród wczasowiczów i mieszkańców okolicznych miejscowości aktywności fizycznej, poprzez przedstawienie i zachęceniu ich do wzięcia udziału w zajęć fitness jakimi jest aeroboks. Projekt Aktywna Plaża realizowane jest w ramach programu Lider Animator.

Polecana kuchnia w Sarbinowie
Domowe obiady w centrum Sarbinowa, obok poczty - ul. Młyńska Chatka Władka tel. 601 175 813 /konieczność zgłoszenia dzień wcześniej lub do godziny 11:00 w planowanym dniu skorzystania z obiadów/.

Domowe obiady - Restauracja LAZUR przy ul. Nadmorskiej 75d
Domowe obiady - U Babci Maliny przy ul. Nadmorskiej 75 - restauracja w kształcie statku
Obiady - zestawy dnia - Restauracja Villa Dune przy ul. Nadmorskiej (200m od naszego obiektu)
Obiady - zestawy dnia, pizza - Restauracja Pod Brzózką przy ul. Nadmorskiej (250m od naszego obiektu)
Smażalnia wędzarnia Rekinek - 400m od naszego obiektu przy zejściu do plaży ul. Nadmorska 95 Sarbinowow tel. 666 336 331
Smażalnia, wędzarnia U Chadacza - Mielenko - przy drodze głównej (po prawej stronie w kierunku Mielna)
Domowe obiady - 150 m od naszego obiektu

Jezioro Jamno - Przystań w Mielnie
Dawna zatoka, a obecnie jezioro przymorskie na Wybrzeżu Słowińskim, trzecie pod względem wielkości w województwie zachodniopomorskim, a dziesiąte w Polsce. Powierzchnia jeziora wynosi 2240 ha, głębokość 3,9 metrów, a długość linii brzegowej ciągnie się przez 29 km. Od Morza Bałtyckiego oddzielone jest mierzeją, choć wcześniej było zatoką morską. Połączenie z Bałtykiem następuje przez kanał znajdujący się ok. 2 kilometrów od Mielna - Unieścia. W jeziorze przeważają leszcze i sandacze. Przy przystani żeglarskiej działa wypożyczalnia rowerów wodnych, motorówek spalinowych, na których pływanie nie wymaga uprawnień. Jezioro jest również strefą chronionego krajobrazu.
Wycieczka Taxi Melexem - tel. 608 132 588.
Codzinnie z pętli autobusowej w Sarbinowie kursuje wielosobowy Taxi Melex. Kursy codziennie o pełnej godzinie. W sezonie wysokim (lipiec, sierpień) przy dużej liczbie zainteresowanych wyjazdy co 30 minut. Kursy do Gąsek Latarni, Ogrodów w Dobrzycy, Mielna, Chłopów. Bilety w cenie: Gąski Latarnia 7,50 zł/osobę dorosłą i 5 zł/dziecko do lat 7. Pozostałe miejscowości w cenie około 10 zł za osobę. Więcej informacji i aktualne ceny biletów pod numerem telefonu 608 132 588.

Farma wiatrowa - Tymień
W odległości ok. 10 km na południowy - zachód od Sarbinowa, znajduje się nowoczesne urządzenie do produkcji energii elektrycznej. Jest to wielka farma wiatrowa w Tymieniu. Przygotowania do budowy trwały ponad 6 lat, a sama budowa niespełna 1 rok. Rozpoczęcie budowy nastąpiło latem 2005 r., a 28 maja 2006 r. zakończono budowę. Składa się z 25 trójśmigłowych, 100 metrowych wiatraków. Każdy wiatrak przy prędkości około 12 m/s, osiąga moc 2 MW. Jest to największa elektrownia wiatrowa w kraju, z mocą do 50 MW.

Dom do góry nogami w Mielnie
Zapraszamy do zabawy z grawitacją! Otwarte codziennie od 10:00 do 22:00. Mielno ul. Kościuszki tel. 726 688 512
Oceanarium - Mielno ul. Piastów
Oceanarium to niewielki budynek, ale w środku zgromadziło się sporo okazów, nie tylko ryby, lecz również inne podwodne rośliny i zwierzęta. Głowna atrakcja to małe rekiny, piranie drapieżne, mureny i płaszczki, a także skrzydlice. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem turystów. Uwaga, wnętrz obiektu nie można fotografować z lampą. Bilety w sezonie: ulgowy 15 zł/os., normalny 25 zł/os.

Wioska rybacka w Chłopach
Chłopy są bardzo małe. Centrum od plaży dzieli ok. 20 metrów i jest to zaleta tej rybackiej wioski. Siedząc wygodnie w barku, na kwaterze, czy po prostu stojąc w jednym miejscu możemy się delektować pięknem typowej jedynej już tak zachowanej osady rybackiej. XIX wieczna zabudowa złożona często z biało-czarnych budowli w stylu "pruskiego muru", dodaje uroku tej nadmorskiej osadzie. Piękną budowlą jest również stojący przy głównym zejściu na plażę stary, eklektyczny pensjonat z początku XX wieku. Unikalność całej zabudowy skłoniła służby konserwatora zabytków o wpisanie miejscowości do rejestru zabytków.

Turystyka piesza
Szlak Nadmorski (E-9) - czerwony - ok. 90 km.
Trasa: Pleśna – Gąski – Sarbinowo- Chłopy – Mielno - Unieście – Łazy – Dąbki – Bobolin – Darłowo - Jarosławiec.
Szlak Nadmorski (E-9) prowadzi podobnie jak Międzynarodowy Szlak Rowerowy (R-10).
Warto tutaj zwrócić uwagę na wybrzeże klifowe w Pleśnej. Jest to 4,5 km fragment piaszczystej plaży, oddzielonej od lądu wysokim brzegiem klifowym.

Turystyka rowerowa
Mała Pętla (7 km)
Sarbinowo - Chłopy - Mielenko
Pętla Ustronie (12 km)
Sarbinowo - Gąski - Ustronie Morskie - Sianożęty
Duża Pętla Wiatrakowa (39 km)
Sarbinowo - Chłopy - Mielenko - Mielno - Unieście - Łazy.
Międzynarodowy Szlak Nadmorski R-10 (zielony - 91,2 km)
Trasa: Pleśna - Gąski Latarnia - Sarbinowo - Chłopy - Mielno – Unieście – Łazy – Osieki – Iwięcino - Bukowo Morskie – Dąbki - Żukowo Morskie -Darłowo – Darłówko
Połowy ryb
Pasjonaci wędkowania mogą wziąć udział w niezapomnianej morskiej przygodzie. W sezonie letnim rejsy z Mielna. Istnieje możliwość zabrania uczestników również z plaży w Sarbinowie.
Wypożyczalnia sprzętu wodnego
Atrakcyjna oferta dla amatorów wodnych szaleństw. Wypożyczalnia znajduje się na plaży w Sarbinowie /wejście główne vis a vis Kościoła/ oraz na mieleńskiej plaży tuż przy głównym wejściu.
Oferta obejmuje:
• motorówki
• skutery wodne
• banany
• lot ze spadochronem
• narty wodne
• skoki na "Euro - Bungee"
• zabawa na dmuchanym zamku

Rejsy wędkarskie i turystyczne
Z Kołobrzegu organizowane są morskie wyprawy wycieczkowe i wędkarskie. Polecamy rejsy Okrętem Torpedowym. Super frajda nie tylko dla dzieci :)

Rejsy statkiem
Po jeziorze Jamno można odbyć rejs statkiem Koszałek. Ceny 2016: dorośli 10 zł/os., dzieci do lat 18 8 zł/os., dzieci do lat 3 bezpłatnie. Czas trwania rejsu 40 minut. Rejsy codziennie od godziny 11:00 do godziny 19:00.
Wypożyczalnia sprzętu wodnego
Na jeziorze Jamno, przy przystani żeglarskiej znajduje się 140-metrowy pomost. Można tam wypożyczyć jachty, kajaki i rowery wodne. Można również popływać małą motorówką bez uprawnień. Koszt 40 zł za 30 minut. Do wyboru motorówka Taxi, Milicja, Retro. Rowerki wodne w cenie 15 zł za 1 godzinę wypożyczenia.
Rejsy na Bornholm
Przez cały rok odbywa się pasażerska żegluga międzynarodowa pomiędzy polskim portem Kołobrzeg i duńskim Nexo na wyspie Bornholm. Wyspa ta to harmonijne połączenie natury i kultury. Imponująca ilość zabytków robi wrażenie na każdym zwiedzającym. Tel. biuro armatora tel. 94 352 89 20.
Basen aquapark Helios KRYTY i OTWARTY kompleks basenowy ze zjeżdżalniami tel. 94 351 50 95
20 minut od naszego obiektu
Kościół Parafialny w Sarbinowie
Msze Święte w Kościele w Sarbinowie odbywają się: w dni powszednie o godzinie 19:30, w niedziele w godzinach 9:00, 11.00, 16.30 ,19.30. Spowiedź św. kwadrans przed każdą mszą.
"Sarbinowski" Kościół jest jednym z najciekawszych obiektów prezentujących architektoniczny prąd neogotycki w pasie nadmorskim województwa Zachodniopomorskiego. Został wzniesiony w latach 1856/1857.Kościół charakteryzuje się strzelistą, dobrze widoczną z daleka, wieżą o łącznej wysokości ok. 40 m, która niegdyś pełniła również funkcję sygnalizacyjną, jak i widokową. Fasadę Świątyni zdobi trójdzielny portal oraz umieszczona w kolistej blendzie figura Matki Bożej z Dzieciątkiem Jezus. Wnętrze kościoła zaskakuje wielobarwną grą świateł przesączających się przez współczesne kompozycje witrażowe.
Park linowy Mielno
ul. Chmielna tel. 605 232 655, 721 008 992.