Aktualności

NIESPODZIANKA NA MAJÓWKĘ - SARBINOWO WYDMOWA 10

Zapowiadany nowy plac zabaw w Sarbinowie już jest i czeka na pierwszych majówkowych Gości! Miał być dopiero w czerwcu ale udało się i już od 28 kwietnia pierwsi najmłodsi Goście przetestują nową atrakcję! Czekamy na was i do zobaczenia w Sarbinowie :)
Zobacz więcej

WAŻNE - Naszych odpowiedzi na zapytania mailowe szukajcie w SPAM

Szanowni Państwo, niestety dostajemy sygnały, że nasze odpowiedzi na Państwa zapytania często umieszczane są automatycznie przez "poczty" albo w zakładkach OFERTA (np. INTERIA, POCZTA.FM) lub w SPAMach (np. poczta GMAIL). Niestety my nic na to nie możemy poradzić. Jeśli ktoś ma wiedzę jak temu zaradzić to chętnie skorzystamy :) Odpowiadamy na bieżąco (codziennie) i na wszystkie zapytania od Państwa. Proszę zatem na wszelki wypadek zawsze zerkać do tych folderów. A jeśli nie ma od nas nadal odpowiedzi to dzwonić i będziemy szukać rozwiązania. Pozdrawiamy!
Zobacz więcej

Polska Organizacja Turystyczna - Certyfikat Dobrych Praktyk dla naszych obiektów!

Ogromnie miło nam poinformować o uzyskaniu w dniu 21.03.2023 przez nasze obiekty Certyfikatów Dobrych Praktyk przyznawanych przez Polską Organizację Turystyczną! Nasze obiekty zostały docenione w zakresie wypoczynku dla Rodzin z dziećmi oraz realizacji Polskich Bonów Turystycznych. Cieszymy się i mamy jeszcze większą motywację do zapewnienia kolejnych atrakcji dla dzieci i rodziców :)
Zobacz więcej