Aktualności

BOŻE CIAŁO - PROMOCYJNE PAKIETY!

Serdecznie zapraszamy nad morze! Boże Ciało w promocyjnej cenie :) Cena 1190zl za tygodniowy pobyt w terminie 3 - 10.06.2023 dla Rodzinki do czterech osób. Dodatkowe osoby za dopłatą 30 zł/osobę/dobę. Oferta dotyczy naszych obiektów w: BOBOLIN NADMORSKA 23 SARBINOWO WYDMOWA 10 DĄBKI WCZASOWA 2F Koszty dodatkowe: opłata klimatyczna i prąd wg zużycia. Serdecznie zapraszamy!
Zobacz więcej

NIESPODZIANKA NA MAJÓWKĘ - SARBINOWO WYDMOWA 10

Zapowiadany nowy plac zabaw w Sarbinowie już jest i czeka na pierwszych majówkowych Gości! Miał być dopiero w czerwcu ale udało się i już od 28 kwietnia pierwsi najmłodsi Goście przetestują nową atrakcję! Czekamy na was i do zobaczenia w Sarbinowie :)
Zobacz więcej

WAŻNE - Nasze odpowiedzi na zapytania - szukaj w SPAM

Szanowni Państwo, niestety dostajemy sygnały, że nasze odpowiedzi na Państwa zapytania często umieszczane są automatycznie przez "poczty" albo w zakładkach OFERTA (np. INTERIA, POCZTA.FM) lub w SPAMach (np. poczta GMAIL). Niestety my nic na to nie możemy poradzić. Jeśli ktoś ma wiedzę jak temu zaradzić to chętnie skorzystamy :) Odpowiadamy na bieżąco i na wszystkie zapytania od Państwa. Proszę zatem na wszelki wypadek zawsze zerkać do tych folderów. A jeśli nie ma od nas nadal odpowiedzi to dzwonić i będziemy szukać rozwiązania. Pozdrawiamy!
Zobacz więcej