{ WAKACJE 2023 }

Zapraszamy na wypoczynek nad morzem do komfortowo urządzonych PARTEROWYCH domków drewnianych usytuowanych w miejscowości uzdrowiskowej Dąbki/Bobolin.
Oferujemy Państwu 12 parterowych domków drewnianych, położonych blisko morza, w odległości zaledwie 400 metrów od morza i 700m od strzeżonego zejścia do plaży. Duże i przestronne domki parterowe o powierzchni 48m2 z tarasem (36m2 domku + 12m2 tarasu), przeznaczone są dla 4-7 osób. W każdym domku minimum 7 wygodnych miejsc noclegowych w 3 pokojach (dwie osobne i zamykane sypialnie + jeden otwarty salon). Domki atrakcyjnie położone na działce sąsiadującej z pięknym lasem. Całe wyposażenie domków nowe, komfortowe, gustownie urządzone, gwarantujące Państwu miły wypoczynek w estetycznych, czystych wnętrzach.

WIĘCEJ

ATRAKCJE - BOBOLIN
Domki Nad Morzem DZIEDZIC to obiekt położony na granicy miejscowości Dąbki i Bobolin. Miejscowości położone są na mierzei pomiędzy morzem a Jeziorem Bukowo. Mikroklimat charakteryzuje się dużym nasłonecznieniem i bogatym w jod powietrzem. Uzdrowisko Dąbki i Bobolin położone są w centralnej części Pobrzeża Słowińskiego. Wybrzeże morskie w okolicy Dąbek jest płaskie, z szeroką piaszczystą plażą, otoczoną pasmem nadmorskich wydm, porośniętych głównie sosną zwyczajną i sosną czarną. W południowej części miejscowości znajduje się jezioro Bukowo o powierzchni 18 km2. Wzdłuż brzegu morza ciągnie się przepiękna sześciokilometrowa promenada leśna. Dąbki i Bobolin położone są w strefie klimatu nadmorskiego, silnie oddziałującego na organizm ludzki, złagodzonego obszarami leśnymi oraz bliskością rozległego jeziora Bukowo.

WIĘCEJ

 Adres:

Domki nad Morzem DZIEDZIC
Jolanta Wyderka, Piotr Paweł Dziedzic
ul. Nadmorska 23, 76-156 Dąbki - Bobolin
woj. zachodnio-pomorskie
e-mail: nadmorska@domkidziedzic.pl
www.domki-nadmorzem.net.pl
tel. 606 503 003 w godzinach 10:00 - 18:00
(uwaga: bardzo prosimy o prawidłowe wpisywanie naszego numeru telefonu, często wpisywany jest błędny i uniemożliwia Państwu kontakt z nami)

Dane do przelewu:
Piotr Dziedzic
43-360 Bystra, ul. Kręta 28
Bank PKO BP
Nr konta: 83 1020 1390 0000 6702 0409 1435
Kod BIC (Swift) wymagany tylko przy przelewach z zagranicy: BPKOPLPW
IBAN wymagany tylko przy przelewach zagranicznych - należy wprowadzić litery PL przed podanym wyżej numerem konta

Warunkiem rezerwacji jest wpłata w dniu rezerwacji zaliczki w wysokości 30% wartości pobytu.
W tytule proszę o podanie MIEJSCOWOŚCI DĄBKI terminu pobytu, telefonu i nazwiska oraz ilości osób.

Pozostałą kwotę rozliczacie Państwo GOTÓWKĄ w dniu przyjazdu przed zakwaterowaniem lub przelewem na powyższe konto na 3 dni przed przyjazdem. Nie dysponujemy terminalem płatniczym.
Współrzędne GPS:
N: 54° 23' 45"
E: 16° 20' 55"

 

REGULAMIN

 

zapytanie o:

Bobolin Nadmorska 23


Wyślij
(przesuń strzałkę)