{ WAKACJE 2023 }

Zapraszamy na wypoczynek nad morzem do komfortowo urządzonych PARTEROWYCH domków drewnianych usytuowanych w miejscowości SARBINOWO.

Oferujemy Państwu 22 domki całoroczne drewniane, położonych blisko morza, w odległości zaledwie 240 metrów od pięknej, szerokiej, czystej i strzeżonej plaży. DOMKI PARTEROWE o powierzchni 35m2 z tarasem, przeznaczone dla 4-7 osób. W każdym domku 7 wygodnych miejsc noclegowych rozłożonych w 3 pokojach (dwie sypialnie + jeden salon). Domki atrakcyjnie położone z dala od zgiełku i wśród zieleni. Okolica naszego obiektu to tereny zielone, drzewa, łąki oraz sąsiadujący obiekt z domkami. Całe wyposażenie domków nowe, komfortowe, gustownie urządzone, gwarantujące Państwu miły wypoczynek w estetycznych, czystych wnętrzach.

WIĘCEJ


ATRAKCJE - SARBINOWO
Atrakcje czekające na Państwa w sąsiedztwie Domków nad Morzem DZIEDZIC Sarbinowo

Nie bez powodu na miejsce naszej drugiej lokalizacji wybraliśmy urocze SARBINOWO. Idealne na rodzinny wypoczynek. To miejscowość nadmorska oddalona 7 km od Mielna licząca około 500 stałych mieszkańców. Jest to typowa miejscowość letniskowa. Pierwsze wzmianki o Sarbinowie pochodzą z dokumentów z 1309 r. Przed laty leżało ponad 1,5 km. od brzegu morza. Przed pierwszą wojną światową groziła wsi zagłada, pochłonięcie przez morze. W 1910 r. postawiono kamienno - betonowy mur oporowy długości około 1 km wzdłuż plaży, co powstrzymało dalsze niszczycielskie działanie fal morskich. Atrakcją turystyczną we wsi jest neogotycki kościół z 1856 roku. Wzniesiony w XIX wieku na miejscu zagrożonej konstrukcyjnie średniowiecznej świątyni. 

WIĘCEJ

 Adres:

Domki nad Morzem DZIEDZIC SARBINOWO
Jolanta Wyderka, Piotr Paweł Dziedzic
ul. Wydmowa 10, 76-034 Sarbinowo
woj. zachodnio-pomorskie
e-mail: wydmowa@domkidziedzic.pl
www.domki-nadmorzem.net.pl
tel. 606 503 003 czynny w godzinach 10:00 - 18:00
(uwaga: bardzo prosimy o prawidłowe wpisywanie naszego numeru telefonu, często wpisywany jest błędny i uniemożliwia Państwu kontakt z nami)

Dane do przelewu:
Piotr Dziedzic
43-360 Bystra, ul. Kręta 28
Bank PKO BP
Nr konta: 83 1020 1390 0000 6702 0409 1435
Kod BIC (Swift) wymagany tylko przy przelewach z zagranicy: BPKOPLPW
IBAN wymagany tylko przy przelewach zagranicznych - należy wprowadzić litery PL przed podanym wyżej numerem konta

Warunkiem rezerwacji jest wpłata w dniu rezerwacji zaliczki w wysokości 30% wartości pobytu.
W tytule proszę o podanie MIEJSCOWOŚCI (Sarbinowo), terminu pobytu, telefonu i nazwiska oraz ilości osób, nr domku.
Pozostałą kwotę rozliczacie Państwo GOTÓWKĄ w dniu przyjazdu przed zakwaterowaniem lub przelewem na powyższe konto na 3 dni przed przyjazdem. Nie dysponujemy terminalem płatniczym. Domek udostępniamy w momencie całkowitego rozliczenia kosztów pobytu.

REGULAMIN

 

zapytanie o:

Sarbinowo Wydmowa 10


Wyślij
(przesuń strzałkę)