{ WAKACJE 2023 }


Zapraszamy na wypoczynek nad morzem do komfortowo urządzonych PARTEROWYCH domków drewnianych usytuowanych w miejscowości uzdrowiskowej Dąbki.
Domki parterowe (36m2) z trzema pokojami w zacisznej parkowej części Dąbek. Wygodnie i estetycznie urządzone. Do morza 15 minut spacerkiem. Dla dzieci super plac zabaw na trawie z wielkim Statkiem Pirackim a w nim ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia, taras widokowy, dwa stery, dolny zadaszony pokład, boisko oraz świetlica Mini Club z grami, zabawkami i tv oraz bezpłatnie udostępnianym cymbergajem. 

W roku 2020 dobudowaliśmy trzy dodatkowe domki - nr 16, 17, 18 - tym razem w kolorystyce biało szarej i z dodatkowym tarasem z tyłu domku.
Ośrodek rodzinny - ukierunkowany tylko na rodziny z dziećmi.

WIĘCEJ

 

ATRAKCJE - DĄBKI
Domki Nad Morzem DZIEDZIC to obiekt położony na granicy miejscowości Dąbki i Bobolin. Miejscowości położone są na mierzei pomiędzy morzem a Jeziorem Bukowo. Mikroklimat charakteryzuje się dużym nasłonecznieniem i bogatym w jod powietrzem. Uzdrowisko Dąbki i Bobolin położone są w centralnej części Pobrzeża Słowińskiego. Wybrzeże morskie w okolicy Dąbek jest płaskie, z szeroką piaszczystą plażą, otoczoną pasmem nadmorskich wydm, porośniętych głównie sosną zwyczajną i sosną czarną. W południowej części miejscowości znajduje się jezioro Bukowo o powierzchni 18 km2. Wzdłuż brzegu morza ciągnie się przepiękna sześciokilometrowa promenada leśna. Dąbki i Bobolin położone są w strefie klimatu nadmorskiego, silnie oddziałującego na organizm ludzki, złagodzonego obszarami leśnymi oraz bliskością rozległego jeziora Bukowo.

WIĘCEJ

 Adres:

Domki nad Morzem DZIEDZIC
Jolanta Wyderka, Piotr Paweł Dziedzic
ul. Wczasowa 2F, 76-156 Dąbki
woj. zachodnio-pomorskie
e-mail: wczasowa@domkidziedzic.pl
www.domki-nadmorzem.net.pl
tel. 606 503 003 w godzinach 10:00 - 18:00
(uwaga: bardzo prosimy o prawidłowe wpisywanie naszego numeru telefonu, często wpisywany jest błędny i uniemożliwia Państwu kontakt z nami)

Dane do przelewu:
Piotr Dziedzic
43-360 Bystra, ul. Kręta 28
Bank PKO BP
Nr konta: 88 1020 1390 0000 6502 0409 1443
Kod BIC (Swift) wymagany tylko przy przelewach z zagranicy: BPKOPLPW
IBAN wymagany tylko przy przelewach zagranicznych - należy wprowadzić litery PL przed podanym wyżej numerem konta

Warunkiem rezerwacji jest wpłata w dniu rezerwacji zaliczki i przesłanie potwierdzenia wpłaty.
W tytule wpłaty prosimy wpisać DĄBKI WCZASOWA (to ważne!), datę pobytu od do, nazwisko i nr telefonu, ilość osób, nr domku
Pozostałą kwotę rozliczacie Państwo GOTÓWKĄ w dniu przyjazdu przed zakwaterowaniem lub przelewem na powyższe konto na 3 dni przed przyjazdem. Nie dysponujemy terminalem płatniczym.

REGULAMIN

zapytanie o:

Dąbki Wczasowa 2F


Wyślij
(przesuń strzałkę)